הרשמה ליריד הדוכנים

מבנה היריד ונהלים בסיסיים

יריד הדוכנים מתחיל בשעה 10:00 ונגמר בשעה 20:30.

יריד הדוכנים באייקון הוא מתחם רצוף עם מרווחים קצרים בין דוכנים במקומות שנקבעו מראש לצורך מעבר לבעלי הדוכנים וצוות הפסטיבל בלבד.

הדוכנים מתבססים על שולחנות מושכרים באורך של 2 מטר, עם זאת הפסטיבל מוכר שטח דוכנים לפי יחידות שטח באורך של מטר אחד, כלומר חצי שולחן. כך שדוכן עשוי לחלוק שטח עם דוכן אחר באותו שולחן, הנהלת הפסטיבל תנסה לצמצם זאת עד כמה שניתן.

מחיר יחידת שטח, באורך של מטר אחד, הוא 200 שקלים ליום, כלומר 400 שקלים ליחידת שטח עבור כל משך הפסטיבל.

יחידות השטח יהיו רצופות בלבד ויסופקו עם כיסאות ומספר שקעי החשמל שהדוכן הזמין מראש בשלב הקבלה ליריד. חל איסור מוחלט על בעל הדוכן לחבר מפצלי חשמל ומוצרי חשמל במתח גבוה, החשמל נועד לתפעול הדוכן כמו: קופה רושמת, סליקת אשראי ותאורה, ולדברים נוספים כמו: הטענת טלפון נייד, מאוורר וכ’ו.
הפסטיבל לא יספק אמצעי הצללה, מומלץ לדאוג לאמצעי הצללה ומים לשתייה.

מותר להעמיד מאחורי הדוכן מדפים, רשתות לתלייה, רול-אפים ודברים נוספים, כל עוד הם אינם מפריעים לשאר הדוכנים ולהתנהלות הפסטיבל. לא ניתן להעמיד דברים לצד או מלפני הדוכן ללא תיאום עם צוות היריד בשלב ההרשמה או מיד בתחילת הקבלה ליריד.

 

דוכנים מיוחדים

מרבית הדוכנים ביריד בנויים באופן הסטנדרטי שמוסבר לעיל.
עם זאת, אנחנו תמיד שמחים לאפשר לבעלי הדוכנים לעשות דברים בצורה שונה.
אם ברצונכם להקים דוכן במתכונת מיוחדת יש ליצור קשר עם צוות היריד בדוא”ל במהלך תקופת ההרשמה ולהסביר מה רצונכם לעשות בכמה שיותר פירוט.
הנהלת הפסטיבל שומרת לעצמה את הזכות לאשר את ההצעה או לסרב לה.
לאחר תקופת ההרשמה לא יהיה ניתן לתאם הקמת דוכן במתכונת מיוחדת.

 

הגבלות על המוצרים בדוכנים

  • חל איסור מוחלט על מכירת מוצרים בעלי אופי פורנוגרפי.
  • חל איסור על מכירת כלי נשק, מוצרים דמויי נשק שעלולים להיחשב אמיתיים לפי חזותם או לשמש כנשק בכל צורה שהיא.
  • מוצרים בעלי טיב שמצריך אישורים מיוחדים, כגון מוצרי קוסמטיקה שמצריכים אישורי בריאות, מחוייבים באישור בהשגת והצגת האישור לצוות היריד בשלב ההרשמה ליריד.

הנהלת הפסטיבל מוסמכת לקבוע איזה מוצרים כלולים באיסורים הללו. אם יש לכם ספק לגבי מוצרים מסוימים, פנו מראש במייל לצוות הדוכנים עם תמונות ופירוט של המוצרים השנויים במחלוקת.

 

חניה, פריקה ואחסון

בימי הפסטיבל והיריד לא תתאפשר חניה או פריקת ציוד במתחם הפסטיבל בכלל.
צוות הפסטיבל יספק אפשרות לאחסן ציוד בערב שלפני ובליל הפסטיבל. כמו כן יוצעו פתרונות נוספים בתיאום מראש. מומלץ להצטייד בציוד אריזה ולארוז היטב את את ציוד ומוצרי הדוכן בזמן האחסנה.
זמן תחילת וסיום האחסנה יקבעו על ידי הנהלת הפסטיבל, בעל דוכן אשר לא יגיע לאחסן את הציוד בזמן שהוגדר לא יוכל לאחסן לאחר מכן. ציוד ומוצרים אשר ישארו באחסנה לאחר הזמן הוגדר יוצאו מהאחסנה על ידי צוות הפסטיבל ובשלב זה הנהלת הפסטיבל אינה תהיה אחראית לציוד שהושאר על ידי בעל הדוכן.

 

פרטים נוספים והרשמה להקמת דוכן ביריד – בטופס ההרשמה.

ההרשמה ליריד פתוחה עד לתאריך ה22 ליולי, ולאחר סיומה תהיה אפשרות להירשם לרשימת ההמתנה ליריד בלבד. שימו לב שההרשמה ליריד הדוכנים אינה מבטיחה קבלה ותשובות לגבי הקבלה יתקבלו עד סוף חודש אוגוסט.

לשאלות נוספות ויצירת קשר עם צוות היריד ניתן לפנות באמצעות המייל: yarid@iconfestival.org.il.