יריד הדוכנים

יריד הדוכנים הוא אטרקציה קבועה למבקרי הפסטיבל עוד מימיו הראשונים. ייחודו של היריד הוא במגוון העצום של המציגים והמוצרים, שבחלקם הגדול אינם זמינים לאורך השנה, ונמכרים בדרך כלל בתעריפים מיוחדים לפסטיבל.

בין המוצרים אפשר למצוא מדי שנה אוצרות בדמות ספרים חדשים ומשומשים, אקססוריז, תכשיטים, תלבושות, חרבות ספוג, אקשן פיגרס, פוסטרים, יצירות עצמיות, חוברות קומיקס, חולצות, מדבקות למחשב ומגוון אדיר של מוצרים אחרים שתוכלו לגלות בפסטיבל.

יריד הדוכנים של פסטיבל “אייקון 2021: התפתחות” יתקיים במתחם הפסטיבל באשכול פיס ובית הספר עירוני א’ בתל אביב בין השעות 10:00 ל-20:30 בשני ימי הפסטיבל הפיזי.

הכניסה ליריד, כמו הכניסה למתחם הפסטיבל, היא חינמית ופתוחה לכולם.

ליצירת קשר עם צוות היריד ניתן לפנות באמצעות המייל: yarid@iconfestival.org.il.

להרשמה ליריד הדוכנים

דוכנים לשירות הקהל בפסטיבל אייקון 2020

נוסף על הדוכנים המסחריים יועמדו לרשות הקהל הדוכנים הבאים:

מודיעין הפסטיבל

דוכני מודיעין הפסטיבל פרוסים ברחבי מתחם הפסטיבל (ראו את המיקומים שלהם במפת המתחם). באמצעותם תוכלו לברר על אירועים שעשויים להתאים לכם, לאסוף בחינם מדבקה של “מרחב בטוח מהטרדות” ולקבל עותק של עלון לוח הזמנים המלא ומפת המתחם. כמו כן תוכלו להיעזר בצוות לשאלות התמצאות. בגזיבו המודיעין הראשי שבסמוך לקופות תופעל עמדת אבידות ומציאות.

האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה

בדוכן יימכרו מגוון מוצרים של האגודה, מהדורות קודמות של שנתון הסיפורים “היֹה יהיה“, ותוכלו כמובן להירשם או לחדש חברות באגודה, ליהנות מיד מתעריפים מוזלים לכל אירועי הכנס ולקבל עדכון חודשי למייל על כל מה שחם בתחום המדע הבדיוני והפנטזיה בישראל.

לפרטים נוספים על האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה: sf-f.org.il.

העמותה למשחקי תפקידים בישראל

בדוכן תוכלו להכיר את העמותה המאגדת בתוכה את חובבי משחקי התפקידים בישראל, לקבל פרטים על אירועים נוספים ולקנות שלל מזכרות.

פרטים נוספים באתר העמותה: roleplay.org.il.